Ознайомча практика студентів 1 курсу

Cтуденти 1 курсу денної форми навчання, які навчаються за СВО “Бакалавр” факультету «Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за ОПП «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі» разом з викладачами кафедри Бочаровою О.В., Луцьковою В.А. і Крупицькою Л.О. відвідали відділ товарознавчих та гемологічних досліджень Одеського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в рамках проходження ознайомчої практики. Під час організації практики було дотримано всіх правил соціальної дистанції та використані засоби індивідуального захисту всіх присутніх.

изображение_viber_2020-07-10_12-35-18изображение_viber_2020-07-10_12-35-мссмсмсм